Годилівський НВК

http://my-hope.at.ua/Ikonki_Foruma/Elka/15.gif
Вас вітає офіційний сайт Годилівського навчально-виховного комплексу
Меню сайту
<
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Січень » 27 » ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
16:10
ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

З метою допомогти посилити інтерес учнів до певного предмета, виявити і розвинути їхні здібності, дозволити кожному учневі пізнати себе, дати можливість більшою мірою стверджуватися у власних очах і серед оточуючих, сприяти розвиткові творчої ініціативи дитини, з 23 по 27 січня 2017 року у школі проходив Тиждень початкових класів під гаслом «Кожен день у нас цікавий: веселий, плідний та яскравий».

Розпочався Тиждень зі святкової лінійки, на якій учні познайомилися з планом проведення тижня, отримали завдання до нього, а також цей день був приурочений Дню української мови.

Було проведено різні заходи, в яких вчителі формували навички каліграфічного письма, самоконтролю, розвивали вміння спостерігати, аналізувати, порівнювати.

У 1 класі проведений урок з навчання грамоти на тему: «Закріплення звукового значення букви Й,й. Мовні ігри».

2 і 3 класи поглибили свої знання про рідну мову під час вікторин «Знавці української мови», «У дивосвіті казок» та відгадуванні мовних загадок і ребусів.

4 клас показав логічне та творче мислення під час конкурсу «Мови намисто».

Другий день був присвячений королеві усіх наук – математиці. Цього дня Тижня вчителі початкових класів:

- Васечко Л.М. провела урок-зустріч «Таблиці додавання і віднімання чисел 8 і 9. Розв’язування задач. Побудова відрізків заданої довжини».

- Пилипик Н.В. розвивала пам'ять, мислення учнів під час розв’язування логічних задач.

- Булезюк Г.О. виховувала цікавість та інтерес до математики під час уроку-змагання «Розумники й розумниці»

- Єричук І.І. зацікавила дітей розв’язуванням математичних кросвордів і ребусів, де виховувала увагу і спостережливість.

Третій день присвячений «Дню здоров’я та спорту». В кожному класі розучувались на уроках фізкультхвилинки з рухами, що вразило учнів своєю різноманітністю та цікавістю. На перервах діти розучували народні ігри. Це дало позитивний результат, так як учні під час великої перерви проводили вільний час організовано.

Вчитель Васечко Л.М. провела конкурс ігор на перерві «Грайлики».

Пилипик Н.В. гру-тренінг «Складаємо правила здоров’я».

Під керівництвом учителів Булезюк Г.О. та Єричук І.І. були проведені змагання «Веселі старти». Ці цікаві форми роботи допомогли дітям зрозуміти значення слова «дружба», згуртувати колектив.

У день «Любителів природи» була проведена акція «Допоможи птахам взимку» (2клас).

Вікторина «Природа рідного краю» (4 клас).

Вікторина «У царстві живої природи»(3 клас).

Вікторина «Тварини рідного краю» (1 клас).

Діти з великим задоволенням працювали під час проведення цих заходів.

І на завершення Тижня початкових класів було проведено свято «Українські вечорниці», у якому всі діти показали артистизм, виразне декламування віршів, інсценізоване виконання українських пісень. А також наші вихованці поповнили свої знання про традиції свого народу.

Урочисте закриття Тижня початкових класів відбулося на лінійці, під час якої було підведено підсумки, нагороджено переможців.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Він ще раз переконав всіх у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

 

Переглядів: 270 | Додав: goduliv | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук

Календар свят і подій
Наше опитування
Який предмет вам найбільше подобається?
Всього відповідей: 691